اتحاديه املاك تبريز
تسویه حساب
با توجه به اینکه در موقع مبایعه و یا اجاره محل واحد صنفی نسبت به ارائه تسویه حسابهای دارائی و شهرداری و تلفن و برق و گاز و آب لحاظ قرار نمی گیرد در نتیجه تضییع حقوق طرفین موجب اعتراض میباشد . لذا مقتضی است به هنگام مبایعه و یا اجاره واحد صنفی نسبت به تسویه حسابهای فوق اقدام گردد.
 
پرداخت تسهیلات به اصناف
ثبت تقاضای دریافت تسهیلات بسته حمایتی اصناف در دو سامانه www.iranianasnaf.ir و www.asnafiranian.ir تا پایان تیرماه جاری تمدید گردید.شعب بانک ملی در سراسر کشور نیز از طریق سامانه مزبور آماده پرداخت تسهیلات خواهند بود.
 
ساعت کاری
به استناد اعلام اداره اماکن عمومی واحدهای صنفی مجاز به فعالیت بعد از ساعت 24 شب نیستند. در صورت مشاهده تخلف محسوب شده و برابر مقررات رفتار خواهد گردید.
 
مهم
قابل توجه مشاورین املاک شهرستان تبریز: جهت اطلاع از آخرین اخبار اتحادیه ، پس از ورود به سایت ایران املاک ( سامانه املاک و مستغلات کشور ) بخش پیغام ها را بررسی و مطالعه فرمایید.
 
اطلاعیه
بنا به دستور پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا ، برابر ضوابط انتظامی عمومی صنوف استفاده از کراوات توسط متصدی و کارکنان صنفی ممنوع می باشد. شایان ذکر است در صورت عدم اجرای ضوابط و قوانین با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280