اتحاديه املاك تبريز
کاهش اخذ مبلغ کدرهگیری
با توجه به کاهش اخذ مبلغ اتحادیه کشوری در قبال صدور کد رهگیری از مشاورین املاک برای هر یک از معاملات مبایعه نامه از 8000 تومان به 4000 تومان و اجاره نامه از 2000 تومان به 1000 ، با توجه به نظر اعضاء کمیته نیز جهت کاهش مبلغ صدور کد رهگیری مقرر گردید برای هر یک از معاملات مبلغ از 15000 تومان به 7000 تومان مبایعه نامه ها و 4000 تومان اجاره نامه ها کاهش یابد. و یک نسخه نیز از صورتجلسه مذکور نیز به معاونت محترم بازرسی و نظارت سازمان ارسال و  کنترل لازم از طریق بازرسان اتحادیه و سازمان صورت پذیرد و لیست قیمت نیز در شرکت پارلار وطن و مشاورین املاک در معرض دید عمومی نصب گردد.
 
کاهش هزینه دریافتی از بابت کد رهگیری

به اطلاع کلیه اعضاء محترم صنف مشاوران املاک می رساند که مبلغ 80000 ریال دریافتی در ازای صدور هر کد رهگیری بابت ثبت قرارداد مبایعه نامه ، سرقفلی، اجاره به شرط تملیک و پیش فروش در سامانه به 40000 ریال و مبلغ 20000 ریال دریافتی در ازای صدور هر کد رهگیری بابت ثبت اجاره نامه در سامانه املاک و مستغلات کشور به 10000 ریال کاهش یافته است .


 
نتايج انتخابات اتحاديه

اتحاديه مشاورين املاك تبريز ضمن اعلام نتايج انتخابات ، بدينوسيله از انجمن نظارت بر انتخابات ، حراست بازرگاني ، نيروي انتظامي و مجمع امور صنفي شهرستان تبريز به جهت برگزاري هرچه باشكوه تر و مديران مشاورين املاك كه بطور گسترده در اين انتخابات شركت نموده بودند تشكر و قدرداني مي نمايد. نتايج انتخابات به شرح ذيل مي باشد اسماعيل نعمتي به عنوان رئيس ، حسين عيوضي بعنوان نائب رئيس اول، موسي عليزاده بعنوان خزانه دار ، قنبر نعمت زاده  بعنوان دبير ، جليل آدي بيگ بعنوان نائب رئيس دوم ، مسلم عبادي بعنوان بازرس اول و ابراهيم نوائي بعنوان بازرس دوم اتحاديه انتخاب گرديدند


 
انعقاد اجاره نامه بصورت 2 ساله
برابر نامه شماره 12/2/390 مورخه 12/2/90 اتحاديه مشاوران املاك كشور ، انعقاد قراردادهاي اجاره بمدت 2 سال در بيشتر كشورها مرسوم است. بدينوسيله به واحدهاي صنفي مشاوران املاك در سراسر كشور اعلام مي دارد نسبت به اعمال آن اقدام نمايند.
 
اطلاعيه

برابر نامه شماره 20606 مورخه 13/2/90 مجمع امور صنفي شهرستان تبريز

به هنگام تنظيم هر نوع قرارداد ، فسخ و تخليه محل قرارداد اجاره يا فروش محل كسب طرفين معامله مكلف به ارائه تسويه حساب نوسازي و مشاغل محل مورد قرارداد از شهرداري مي باشند.
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280