اخبار مهم
اتحاديه املاك تبريز
نصب سامانه فروش و صندوق مکانیزه

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند نصب سامانه فروش و صندوق مکانیزه تا پایان بهمن ماه سال 98 بوده و عدم ثبت نام مشمول معافیت های مالیاتی نخواهد شد.


 
اظهارنامه مالیاتی 98

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء اتحادیه مشاورین املاک می رساند برابر نامه ارسالی از اتاق اصناف شهرستان تبریز اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 را حداکثر تا تاریخ 99/3/31 تسلیم تا اظهارنامه آنها مورد ریسک کمتری قرار گیرد


 
دوگانه سوز کردن وسیله نقلیه

بدین وسیله باطلاع میرساند با توجه به این که دوگانه سوز نمودن خودرو بدون رعایت اصول ایمنی و استاندارد ، همواره صدمات جبران ناپذیری برای رانندگان بوجود می آورد ، لازم است کلیه افراد برای بهره گیری از این خدمات صرفاً از طریق سایت IRNGV.IR درخواست خود را ثبت و نسبت به دوگانه سوز نمودن وسیله نقلیه خود  اقدام نمایند .


 

 

 
احراز هویت در خریدهای بالای یک میلیون تومان

پیرو نامه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به اطلاع می رساند در خریدهای بالای یک میلیون تومان بدواً نسبت به احراز هویت خریدار اقدام و متعاقباً کارت شناسائی خریدار را با مشخصات روی کارت بانکی ارائه شده توسط وی مطابقت داده و از هویت خریدار اطمینان حاصل نمائید. بدیهی است در صورت عدم اقدام با واحد صنفی برابر میزان تقصیرات متصوره اقدام قضائی مقتضی صورت خواهد پذیرفت .


 
عدم قید موسسه حقوقی شهلا گل پرور در معاملات

بدینوسیله باطلاع کلیه مشاورین املاک محترم می رساند از درج نام موسسه شهلا گل پرور بعنوان داور در قراردادها خودداری نمائید. بدیهی است هرگونه مسئولیت بعدی بعهده مدیر مشاور املاک می باشد.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280