اخبار مهم
اتحاديه املاك تبريز
شارژ توکن ها از طریق دفاتر اسناد رسمی

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند تمدید توکن ها کما فی سابق از طریق دفاتر اسناد رسمی امکان پذیر می باشد . اعضائی که شارژ توکن آنها به اتمام رسیده است می توانند با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی که مبادرت به تمدید توکن ها می نمایند،  اقدام نمایند


 
وارد کردن رمز توسط مشتری در کارت خوانها

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء می رساند به استناد نامه معاونت محترم قضائی و پیشگیری از جرم دادگستری استان ، کارت خوانها موجود در مغازه باید به نحوی تعبیه شود که امکان اسفاده از آن برای مشتریان فراهم و رمز صرفاً توسط مشتری وارد گردد.


 
خودداری از تعیین خود مشاور املاک بعنوان داور

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند که برابر دستورالعمل معاون محترم قضائی پیشگیری از وقوع جرم ، از تعیین متصدی مشاور املاک بعنوان داور خودداری نمایید . بدیهی است هرگونه مسئولیت بعدی به عهده مدیر املاک مربوطه خواهد بود.


 
ممنوعیت تنظیم قرارداد خارج از واحد صنفی

بدین وسیله به اطلاع  می رساند که مدیران مشاورین حق تحریر و تنظیم قرارداد در محلی خارج از واحد صنفی خود را ندارند در صورت مشاهده و یا اعلام شکایت طرفین متعاملین ، برابر مقررات رفتار خواهد شد.


 
سرشماری عمومی نفوس و مسکن

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم می رساند با توجه به اینکه سرشماری نفوس و مسکن و لزوم درج آمار و اطلاعات دقیق و صحیح در سرشماری، اهمیت زیادی دارد و ازآنجاکه یکی از پارامترهای اصلی خدمات دولتی و عمومی در هر منطقه آمار جمعیتی آن است، آمار دقیق جمعیتی در برنامه ریزی های شهری و اختصاص بودجه های ملی و استانی تأثیر مستقیم خواهد داشت، لذا همکاری همه جانبه مردم سبب می شود آمار دقیقی از جمعیت نقاط مختلف کشور، جمع آوری شده و برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.جهت ثبت الکترونیکی اطلاعات خانوار می توانید به سایت www.sarshomari95.ir مراجعه نمایید. 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280