اخبار مهم
اتحاديه املاك تبريز
سرشماری عمومی نفوس و مسکن

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم می رساند با توجه به اینکه سرشماری نفوس و مسکن و لزوم درج آمار و اطلاعات دقیق و صحیح در سرشماری، اهمیت زیادی دارد و ازآنجاکه یکی از پارامترهای اصلی خدمات دولتی و عمومی در هر منطقه آمار جمعیتی آن است، آمار دقیق جمعیتی در برنامه ریزی های شهری و اختصاص بودجه های ملی و استانی تأثیر مستقیم خواهد داشت، لذا همکاری همه جانبه مردم سبب می شود آمار دقیقی از جمعیت نقاط مختلف کشور، جمع آوری شده و برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.جهت ثبت الکترونیکی اطلاعات خانوار می توانید به سایت www.sarshomari95.ir مراجعه نمایید. 
جلوگیری از نقل وانتقال با کدهای نوسازی 28-100-219-4 و 2-100-343-4 و 9-5800-418-4

طی دستور قضائی هرگونه نقل وا نتقال و خرید و فروش بنام آقای محمد ایپچی شالباف به کد ملی 1377126171 ممنوع و پیگرد قضائی خواهد داشت.


 
ممنوعیت معامله پلاک 11/248 واقع در بخش 9

پیرو نامه اداره محترم کل راه و شهرسازی استان با توجه به اینکه پلاک ثبتی 11/248 واقع در بخش 9 تبریز به آدرس : شهرک گلشهر روبروی شمس آباد نبش فلکه فردوس به متراژ 2400 متر مربع متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان می باشد لذا از انجام هرگونه معامله درخصوص پلاک فوق الذکر خودداری نموده و در غیر اینصورت هرگونه مسئولیت وعواقب قانونی متوجه مدیر املاک خواهد شد.


 
جلوگیری از تصرفات در اراضی ملی و دولتی

با توجه به هماهنگی های بعمل آمده و اوامر دادستان محترم دادسرای عمومی وانقلاب تبریز در راستای پیشگیری از افزایش پرونده های قضائی زمین خواری و جلوگیری از تصرفات در اراضی ملی و دولتی و به لحاظ ممانعت از فرصت طلبی زمین خواران و جلوگیری از کلاهبرداری در معاملات اراضی داخل در محدوده و حریم شهر تبریز ، لازم است قبل از تنظیم هر نوع مبایعه نامه محل مورد معامله با مختصات utm دار از این اداره کل راه و شهرسازی استعلام گردد . چنانچه مشاور املاک قبل از تنظیم مبایعه نامه استعلام لازم را بعمل نیاورد و ملک مورد معامله جزء اراضی ملی یا دولتی باشد با متخلفین برخورد خواهد شد.


 
محاسبه کمیسیون برای گوشی های اندرویدی

برنامه محاسبه کمیسیون دریافتی مشاورین املاک برای گوشی های اندرویدی در سایت تبریز مسکن.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280