اتحاديه املاك تبريز
خودداری از تعیین خود مشاور املاک بعنوان داور

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند که برابر دستورالعمل معاون محترم قضائی پیشگیری از وقوع جرم ، از تعیین متصدی مشاور املاک بعنوان داور خودداری نمایید . بدیهی است هرگونه مسئولیت بعدی به عهده مدیر املاک مربوطه خواهد بود.


 
ممنوعیت تنظیم قرارداد خارج از واحد صنفی

بدین وسیله به اطلاع  می رساند که مدیران مشاورین حق تحریر و تنظیم قرارداد در محلی خارج از واحد صنفی خود را ندارند در صورت مشاهده و یا اعلام شکایت طرفین متعاملین ، برابر مقررات رفتار خواهد شد.


 
سرشماری عمومی نفوس و مسکن

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم می رساند با توجه به اینکه سرشماری نفوس و مسکن و لزوم درج آمار و اطلاعات دقیق و صحیح در سرشماری، اهمیت زیادی دارد و ازآنجاکه یکی از پارامترهای اصلی خدمات دولتی و عمومی در هر منطقه آمار جمعیتی آن است، آمار دقیق جمعیتی در برنامه ریزی های شهری و اختصاص بودجه های ملی و استانی تأثیر مستقیم خواهد داشت، لذا همکاری همه جانبه مردم سبب می شود آمار دقیقی از جمعیت نقاط مختلف کشور، جمع آوری شده و برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.جهت ثبت الکترونیکی اطلاعات خانوار می توانید به سایت www.sarshomari95.ir مراجعه نمایید. 
جلوگیری از نقل وانتقال با کدهای نوسازی 28-100-219-4 و 2-100-343-4 و 9-5800-418-4

طی دستور قضائی هرگونه نقل وا نتقال و خرید و فروش بنام آقای محمد ایپچی شالباف به کد ملی 1377126171 ممنوع و پیگرد قضائی خواهد داشت.


 
ممنوعیت معامله پلاک 11/248 واقع در بخش 9

پیرو نامه اداره محترم کل راه و شهرسازی استان با توجه به اینکه پلاک ثبتی 11/248 واقع در بخش 9 تبریز به آدرس : شهرک گلشهر روبروی شمس آباد نبش فلکه فردوس به متراژ 2400 متر مربع متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان می باشد لذا از انجام هرگونه معامله درخصوص پلاک فوق الذکر خودداری نموده و در غیر اینصورت هرگونه مسئولیت وعواقب قانونی متوجه مدیر املاک خواهد شد.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280