اخبار مهم
اتحاديه املاك تبريز
درج عبارت مراجع قضائی در قراردادها

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک محترم می رساند با توجه به مشکلات حقوقی ، از درج عبارت "مراجع قضائی" بعنوان موسسه داوری در بند مربوطه در قراردادها خودداری نمایید.


 
ممنوعیت تفکیک ، تصرف و تخریت املاک دولتی

به اطلاع مشاورین املاک  محترم می رساند طبق دستور ریاست دادستانی محترم در خصوص پیشگیری از تفکیک ، تصرف و تخریب که باعث تغییر کاربری غیر قانونی می شود و از آنجائیکه خرید و فروش اراضی تحت مالکیت دولت و تغییر کاربری غیر قانونی جرم محسوب می شود مسئولیت کیفری و حقوقی برای مرتکبین ( اعم از مدیر ، مباشر و شریک) ایجاد مینماید بدین وسیله ابلاغ میگردد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص مواد فوق الذکر بر اساس مده 28 قانون نظام صنفی سریعا نسبت به پلمپ اقدام و به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.


 
شارژ توکن ها از طریق دفاتر اسناد رسمی

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند تمدید توکن ها کما فی سابق از طریق دفاتر اسناد رسمی امکان پذیر می باشد . اعضائی که شارژ توکن آنها به اتمام رسیده است می توانند با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی که مبادرت به تمدید توکن ها می نمایند،  اقدام نمایند


 
وارد کردن رمز توسط مشتری در کارت خوانها

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء می رساند به استناد نامه معاونت محترم قضائی و پیشگیری از جرم دادگستری استان ، کارت خوانها موجود در مغازه باید به نحوی تعبیه شود که امکان اسفاده از آن برای مشتریان فراهم و رمز صرفاً توسط مشتری وارد گردد.


 
خودداری از تعیین خود مشاور املاک بعنوان داور

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند که برابر دستورالعمل معاون محترم قضائی پیشگیری از وقوع جرم ، از تعیین متصدی مشاور املاک بعنوان داور خودداری نمایید . بدیهی است هرگونه مسئولیت بعدی به عهده مدیر املاک مربوطه خواهد بود.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280