اخبار مهم
اخبار اتحادیه
جلسه ریاست اتحادیه با نماینده محترم تبریز در مجلس

ریاست  اتحادیه املاک تبریز در جلسه ای با حضور آقای سعیدی نماینده محترم تبریز در مجلس شورای اسلامی به بیان پاره ای از مشکلات این صنف علی الخصوص در رابطه با مالیات ، پرداختند . ایشان در ادامه خواستار تعامل و گفتگوی بیشتر جهت حل مشکلات این صنف شدند . در پایان جلسه به 4 نفر از اعضاء منتخب این صنف لوح های تقدیر اعطا گردید.

 
صورتجلسه 96/3/25 سازمان امور مالیاتی

 
تغییرات ثبت نام در بر اساس قانون جدید مالیاتهای مستقیم

 
بخشودگی جرائم مالیاتی

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند در راستای اجرای بند 3 مصوبات مرتبط با جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی ادارات امور مالیاتی با رعایت مفاد ماده 191 ق.م.م در مورد بخشودگی جرائم مالیات بر ارزش افزوده فارغ از بستانکار بودن مودی می توانند اقدام لازم را معمول نمایند.


 
جلسه ریاست اتحادیه با استاندار و رئیس دادگستری استان

 

جلسه ریاست اتحادیه املاک تبریز با استاندار محترم استان و ریاست محترم دادگستری استان جهت ساماندهی مشاورین املاک


 

 
انتقال اتحادیه املاک به محل جدید

اعضاء محترم صنف با سلام، بدینوسیله به اطلاع می رساند محل جدید اتحادیه املاک تبریز به نشانی خ کوچه باغ روبروی قنادی نائبیان نبش میدان شهاب ، طبقه سوم انتقال یافته است .


 
ممنوعیت واگذاری منازل مسکونی به اتباع خارجی

بدینوسیله به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند ، بنا به دستور اداره محترم نظارت بر اماکن عمومی - فرماندهی انتظامی استان آ.شرقی ، واگذاری منازل مسکونی در قالب رهن ، اجاره و فروش و ... به اتباع خارجی در سطخ شهرستان ممنوع بوده و در صورت مشاهده تخلف با واخدهای صنفی متخلف برابر مقررات رفتار خواهد شد.


 
درج عبارت مراجع قضائی در قراردادها

بدینوسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک محترم می رساند با توجه به مشکلات حقوقی ، از درج عبارت "مراجع قضائی" بعنوان موسسه داوری در بند مربوطه در قراردادها خودداری نمایید.


 
شارژ توکن ها از طریق دفاتر اسناد رسمی

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند تمدید توکن ها کما فی سابق از طریق دفاتر اسناد رسمی امکان پذیر می باشد . اعضائی که شارژ توکن آنها به اتمام رسیده است می توانند با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی که مبادرت به تمدید توکن ها می نمایند،  اقدام نمایند


 
وارد کردن رمز توسط مشتری در کارت خوانها

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء می رساند به استناد نامه معاونت محترم قضائی و پیشگیری از جرم دادگستری استان ، کارت خوانها موجود در مغازه باید به نحوی تعبیه شود که امکان اسفاده از آن برای مشتریان فراهم و رمز صرفاً توسط مشتری وارد گردد.


 
خودداری از تعیین خود مشاور املاک بعنوان داور

بدین وسیله به اطلاع کلیه مشاورین املاک می رساند که برابر دستورالعمل معاون محترم قضائی پیشگیری از وقوع جرم ، از تعیین متصدی مشاور املاک بعنوان داور خودداری نمایید . بدیهی است هرگونه مسئولیت بعدی به عهده مدیر املاک مربوطه خواهد بود.


 
ممنوعیت تنظیم قرارداد خارج از واحد صنفی

بدین وسیله به اطلاع  می رساند که مدیران مشاورین حق تحریر و تنظیم قرارداد در محلی خارج از واحد صنفی خود را ندارند در صورت مشاهده و یا اعلام شکایت طرفین متعاملین ، برابر مقررات رفتار خواهد شد.


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280