اخبار مهم
اخبار اتحادیه
سرشماری عمومی نفوس و مسکن

بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضاء محترم می رساند با توجه به اینکه سرشماری نفوس و مسکن و لزوم درج آمار و اطلاعات دقیق و صحیح در سرشماری، اهمیت زیادی دارد و ازآنجاکه یکی از پارامترهای اصلی خدمات دولتی و عمومی در هر منطقه آمار جمعیتی آن است، آمار دقیق جمعیتی در برنامه ریزی های شهری و اختصاص بودجه های ملی و استانی تأثیر مستقیم خواهد داشت، لذا همکاری همه جانبه مردم سبب می شود آمار دقیقی از جمعیت نقاط مختلف کشور، جمع آوری شده و برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، برنامه ریزی بهتری صورت گیرد.جهت ثبت الکترونیکی اطلاعات خانوار می توانید به سایت www.sarshomari95.ir مراجعه نمایید. 
جلوگیری از نقل وانتقال با کدهای نوسازی 28-100-219-4 و 2-100-343-4 و 9-5800-418-4

طی دستور قضائی هرگونه نقل وا نتقال و خرید و فروش بنام آقای محمد ایپچی شالباف به کد ملی 1377126171 ممنوع و پیگرد قضائی خواهد داشت.


 
ممنوعیت معامله پلاک 11/248 واقع در بخش 9

پیرو نامه اداره محترم کل راه و شهرسازی استان با توجه به اینکه پلاک ثبتی 11/248 واقع در بخش 9 تبریز به آدرس : شهرک گلشهر روبروی شمس آباد نبش فلکه فردوس به متراژ 2400 متر مربع متعلق به اداره کل راه و شهرسازی استان می باشد لذا از انجام هرگونه معامله درخصوص پلاک فوق الذکر خودداری نموده و در غیر اینصورت هرگونه مسئولیت وعواقب قانونی متوجه مدیر املاک خواهد شد.


 
جلوگیری از تصرفات در اراضی ملی و دولتی

با توجه به هماهنگی های بعمل آمده و اوامر دادستان محترم دادسرای عمومی وانقلاب تبریز در راستای پیشگیری از افزایش پرونده های قضائی زمین خواری و جلوگیری از تصرفات در اراضی ملی و دولتی و به لحاظ ممانعت از فرصت طلبی زمین خواران و جلوگیری از کلاهبرداری در معاملات اراضی داخل در محدوده و حریم شهر تبریز ، لازم است قبل از تنظیم هر نوع مبایعه نامه محل مورد معامله با مختصات utm دار از این اداره کل راه و شهرسازی استعلام گردد . چنانچه مشاور املاک قبل از تنظیم مبایعه نامه استعلام لازم را بعمل نیاورد و ملک مورد معامله جزء اراضی ملی یا دولتی باشد با متخلفین برخورد خواهد شد.


 
محاسبه کمیسیون برای گوشی های اندرویدی

برنامه محاسبه کمیسیون دریافتی مشاورین املاک برای گوشی های اندرویدی در سایت تبریز مسکن.


 
کارت پروانه کسب الکترونیکی

به اطلاع آن دسته از مشاورین املاک که پروانه کسب الکترونیکی خود را دریافت کرده اند می رساند ، جهت فعال سازی کارت های خود می توانند به شعب بانک ملی مراجعه نمایند.


 
سرقت مغازه با تخریب قفل درب شیشه سکوریت

پیرو نامه اداره محترم نظارت بر اماکن عمومی استان ، اخیرا با توجه به قرار گرفتن در فصل گرما و طولانی بودن روز ، ساعات تعطیلی ظهر اغلب مغازه ها نیز طولانی تر شده و اکثر کسبه هنگام تطیلی موقت محل کار خود اصول ایمنی را کاملا راعایت ننموده و به بستن درب شیشه ای بسنده می کننند که این مهم فرصت سرقت از و احدهای صنفی با تخریب قفل را فراهم می نماید . لذا مقتضی است نسبت به رعایت اصول ایمنی اقدامات لازم را معمول فرمایید.


 
توقیف ملک

به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند برابر دستور قضائی شعبه 7 دادیاری دادسرای تبریز ملک ثبتی به شماره 4287 فرعی از پلاک ثبتی 937 اصلی در بخش 7 حوزه ثبتی توقیف و هرگونه معامله نسبت به پلاک اعلامی غیر قانونی می باشد.


 
ممنوعیت فروش 415 فرعی از 5 اصلی واقع در صوفیان

بدینوسیله به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند پیرو نامه ارسالی از اداره کل راه و شهرسازی استان آ.شرقی عقد هرگونه قرارداد برای اراضی تحت سند مالکیت ثبتی 1415 فرعی از 5 اصلی واقع در صوفیان بخش 16 تبریز ( معروف به شهرک کارکنان دولت صوفیان) تا ابلاغ بعدی ممنوع می باشد .


 
بخشودگی جرائم مالیاتی

بدینوسیله به اطلاع مشاورین املاک محترم می رساند چنانچه کلیه مودیان نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی قطعی شده اعم از مالیات عملکرد و مالیات بر عوارض ارزش افزوده حداکثر تا شش ماه نخست سال 1395 اقدام نمایند با ارائه درخواست بخشودگی جرائم و رعایت مقررات مربوط، جرایم متعلقه قابل بخشودگی می باشد. در ضمن مودیانی که قبل از مصوبه مذکور نسبت به پرداخت بدهی مالیاتی خود اقدام نموده اند در خصوص مانده جرایم متعلقه مشمول این بخشنامه می باشند . بدیهی است پس از مهلت مذکور تفویض اختیارات قبلی حسب مورد ملاک عمل می باشد.


 
ممنوعیت بکارگیری مشمولین غایب

بنا به دستور پلیس محترم نظارت بر اماکن عمومی ، بکارگیری مشمولین غایب و سربازان فراری در واحدهای صنفی ممنوع می باشد.


 
استخر پیام

به استحضار همکاران محترم می رساند مدیریت استخر پیام آماده ارائه خدمات باشرایط ذیل می باشد:

کارت 5 جلسه ای مبلغ سیصد هزار ریال.

کارت 10 جلسه ای مبلغ پانصدوپنجاه هزار ریال.


 

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

اطلاعات تماس

تبریز خیابان  کوچه باغ، خیابان قطران شمالی، میدان شهاب، طبقه سوم

تلفن هاي اتحاديه : 34422753
فاکس:34390988


ایمیل:info@amlaktabriz.ir

حدیث روز

امام سجاد (ع) فرمودند:

المؤمنُ مِن دُعائهِ ‏على ثلاثٍ: إمّا أن يُدَّخَرَ لَهُ، و إمّا أن يُعَجَّلَ لَهُ، و إمّا أن يُدْفَعَ عَنهُ بَلاءٌ يُريدُ أن يُصِيبَهُ؛

دعاى مؤمن از سه حال خارج نيست:
يا برايش ذخيره مى‏ گردد،
يا در دنيا برآورده مى‏ شود،
يا بلايى را كه مى‏ خواهد به او برسد، دفع مى ‏شود.
تحف العقول، ص 280